Atpakaļ uz www.filatelija.lv vietni

Lapas ātrdarbība

Par forumu: jautājumi, noteikumi un citas derīgas lietas
Post Reply
ansis

Post by ansis » Wed Nov 30, 2011 7:14 am

Diemžēl, vēl joprojām nevaram atrast lapas (lēn)darbības laika iemeslu. Tā izskatās, ka mēneša laikā tiks mainīts tekošais hostinga pakalpojumu sniedzējs. Frown

Varbūt jūs varat ierakstīt šajā topikā, kā jums izskatās ar lapas darbības laiku? Vai ir ļoti par lēnu, vai arī viss strādā normāli, vai arī problēmas ir sastopamas tikai kādos noteiktos laikos...

Paldies! 
Image

andris_sh

Post by andris_sh » Wed Nov 30, 2011 8:57 am

Man ir iespaids, ka nakts laikā (no kādiem 23:00 līdz 6:00) lapa darbojas īpaši lēni.

Lai gan arī pārējā laikā lapa nestrādā sevišķi ātri. Es gan to norakstīju uz izmantotā interneta pārlūka īpatnībām (IE7), bet izskatās, ka tā nav tikai mana problēma.

ansis

Post by ansis » Wed Nov 30, 2011 9:30 am

Diemžēl man pašam lapas ātruma kritieni ir pabieži Frown.

Ja ir ļoti jūtams ātruma kritiens, tad pamēģiniet atvēŗt mazākas lapas no šī paša hostinga - brivs.filatelija.lv vai foto.filatelija.lv.

Parasti viņām ir jāatverās diezgan ātri, bet nu ja ir hostam bremze, tad arī šīs divas lapas tas aizķer Frown

Izskatās, ka uz nākamo mēnesi jāplāno migrācija uz citiem serveriem Cool
Image

ansis

Post by ansis » Wed Nov 30, 2011 8:05 pm

Tagad, vakarā, lapa iet atkal normāli. Dīvaini, jo no rīta nebija pilnīgi nekāda ātruma. 2x pat vajadzēja pārlādēt lapu, nospiežot F5 (refresh) interneta pārlūkā... 

Jāturpina vērot Embarassed 
Image

ansis

Post by ansis » Fri Dec 09, 2011 7:48 am

Šajās brīvdienās mēģināšu pārlikt citu lapas dizainu. Ir aizdomas, ka dizains ir par smagu, un nespēj normāli atvērties Embarassed 
Tā kā iespējams, ka būs lapas darbības pārtraukumi, vai arī pēc lapas pacelšanas, uzreiz nebūs pieejamas kādas funkcijas - meklēšana, rakstu tēmas, vai kas tamlīdzīgs.
Ja nu kas, tad rakstam epastu.

Es pats ceru, ka dizaina maiņa palīdzēs, jo ar hostinga maiņu lapas darbības pārtraukums var ilgt līdz pat vairākām dienām Frown 
Image

ansis

Post by ansis » Sat Dec 17, 2011 9:26 am

Meklējumi vēl turpinās, bet lēndarbibas iemesls nav tēmas vaina, un, izskatās, ka arī ne servera vaina. Cry
Image

ansis

Post by ansis » Sat Dec 17, 2011 11:59 am

Pēc ilgiem un diktiem pūliņiem [vismaz uz doto brīdi] ir  panākts uzlabojums. Confused

Ja nu kas, tad pasakiet arī no savas puses kas un kā, tikai neaizmirstam pieminēt arī interneta pārlūkus.

Pagaidām esmu apskatījis uz chrome un opera pārlūkiem. Tikšu līdz mājām, tad apskatīšos uz vairākiem.
Image

ansis

Post by ansis » Mon Dec 19, 2011 6:57 am

Būs serveru un hostinga maiņa. Laiks vēl tiks precizēts, bet tas notiks aptuveni mēneša laikā. Embarassed 

Problēmas ar ātrdarbību ir, tiek atrisinātas uz kādu 1 vai 2 dienām, un ir atkal atpakaļ vecajās sliedēs Frown
Image

ansis

Post by ansis » Thu Dec 29, 2011 7:57 pm

Esam atpakaļ ar jaunu serveri un jaunu hosta vietu.

Ļoti ceram, ka ar šo arī viss būs līdzēts Wink

Protams, ja nu kas, tad rakstam šeit pat, šajā foruma tēmā.

Paldies par sapratni! 
Image

andris_sh

Post by andris_sh » Fri Dec 30, 2011 1:49 pm

Pagaidām iekrāmējās dikti labi!

Lai nu kā, laimīgu jauno gadu un lai pastmarkas nesapelē...8)

Post Reply

Return to “Uzziņas”