Atpakaļ uz www.filatelija.lv vietni

Darba piedāvājums!

Tikai ar filatēliju saistīti pakalpojumi
Rakstīt atbildi
nereģistrēts
Ziņas: 67
Pievienojās: Thu Jan 01, 1970 12:00 am

Post rakstīja nereģistrēts » Tue Okt 14, 2014 8:06 am

Labdien! Ņemot vērā Jūsu hobiju, kas sakrīt ar mūsu uzņēmuma interesēm, mēs vēlētos izteikt sekojošu piedāvājumu kādam, kurš būtu ieinteresēts:
Meklējam jaunu kolēģi - Kolekcionāru!Collector.lv piedāvā plašu preču sortimentu kolekcionāriem - monētas un banknotes, kā arī aksesuārus monētu, banknošu, pastmarku, rotaslietu, pulksteņu, un citu priekšmetu kolekcionēšanai! 

Plānojot darbības paplašināšanu aicinām savā komandā jaunu kolēģi ar vienu tikumu - kolekcionēšana.

 

Mēs sagaidām - interesi un pieredzi kolekcionēšanas jomā, esošo preču sortimenta pārraudzību, noliktavas kontroli, jaunu produktu un piegādātāju piesaisti, mājas lapas uzturēšanu, sekošanu līdzi jaunumiem, jaunu klientu piesaisti, kontaktu un sadarbības veidošanu ar kolekcionāriem, cenu piedāvājumu izstrādi balstoties uz klientu prasībām un aktualitātēm, prezentāciju un reklāmu veidošanu par piedāvātiem produktiem, klientu apkalpošanu un konsultēšanu. 

 

Mēs piedāvājam - labus darba apstākļus, darbam nepieciešamos līdzekļus, jaukus kolēģus, sasniegtajam rezultātam atbilstošu atalgojumu, izaugsmes iespējas.

 

Prasības kandidātiem - izpratne un padziļināta interese par kolekcionēšanu, kolekcionāru precēm, iniciatīva, spēja mērķtiecīgi organizēt savu darbu, komunikabilitāte,  labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas (mutiski un rakstiski), autovadītāja apliecība. 

 

CV un motivācijas vēstuli (ar norādi uz attiecīgo vakanci) sūtīt uz norādīto epastu: cv@neo.lv

 

Informējam, ka pēc dokumentu atbilstības izvērtēšanas konkursa 1. kārtā, sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas konkursa 2. pārrunu kārtai. 

 

Cerot uz atsaucību, 

Diāna.

Rakstīt atbildi

Atpakaļ uz “Pakalpojumi”

Pašlaik pieslēgušies

Tematu skata: No registered users un 1 viesi

cron