Tēmu veidošana

Par forumu: jautājumi, noteikumi un citas derīgas lietas
filatelija.lv

Tēmu veidošana

Post by filatelija.lv »

1. Tēmu veidošana

1.1. Veidojot jaunu tēmu, jāpārliecinās vai tāda, vai stipri līdzīga tēma jau nav izveidota iepriekš. To var pārbaudīt izmantojot foruma meklētāju vai pārlasot foruma tēmas.

1.2. Veidojot jaunu tēmu, jāpārliecinās, ka spēsi piesaistīt pietiekami daudz interesentu.

1.3. Aizliegts veidot tēmu, kuras nosaukums sastāv no lieliem burtiem, izņemot ja tas ir teikuma sākums, īpašvārds vai nosaukums.

1.4. Veidojot jaunu tēmu, tā jāpublicē tikai vienā no piedāvātajām filatelija.lv foruma kategorijām. Ja foruma tēma atbilst vairākām kategorijām, tad publicēt tikai tajā kategorijā, uz kuras ir likts lielāks uzsvars.

2. Ziņojumu pievienošana

2.1. Ziņojuma saturam jābūt atbilstošam un informatīvam tēmai, pie kuras tas pievienots.

2.2. Paužot jautājumu ziņojuma tekstā, izklāstīt to pēc iespējas pilnīgāk. Tas palielina iespēju, ka ziņojuma autors saņems ātrāku un precīzāku atbildi. Ziņojumi ar neskaidriem jautājumiem tiks dzēsti.

2.3. Ziņojumos ir aizliegts paust starpnacionālo naidu, rasu diskrimināciju un apvainot citus foruma dalībniekus vai lasītājus.

2.4. Ziņojumiem, kas satur informāciju par jebkuru personu prettiesiskām vai neētiskām darbībām, jābūt argumentētiem un pamatotiem ar pierādāmiem faktiem.

2.5. Ziņojuma tekstā aizliegts ievietot jebkuru komercreklāmu, kas satur tieši vai netieši ar makšķerēšanas saistīto lietu pārdošanas virzībai vai markas un izstrādājuma reklamēšanai, radītu informāciju.

2.6. Atsauču, bilžu vai video pievienošanai ziņojumam vai atsevišķu ziņojuma daļas izcelšanai lietot forumā paredzēto noformējuma sistēmu. Skatīt to šeit.

3. Foruma saturs

3.1. Foruma tēmu nosaukumiem, ziņojuma tekstam ir jābūt rakstītam skaidrā latviešu valodā. Ja nav iespējams lietot garumzīmes/mīkstinājuma zīmes, aizstāt ar dubultburtiem. Aizliegts rakstīt citās valodās.

3.2. Foruma vadība nav atbildīga par forumā lasāmo informāciju. Katra ziņojuma saturs ir autora personīgs subjektīvs viedoklis un tas nav prezentējams kā vietnes kopējā nostādne.

3.3. Forumā ir atļauta personiskā sarakste ar citiem foruma dalībniekiem.

3.4. Foruma dalībnieks izveidojot tēmu vai publicējot ziņojumu apstiprina, ka piekrīt filatelija.lv foruma noteikumiem un ir iepazinies ar norādījumiem.

3.5. Ierosinājumus, neskaidrības par foruma lietošanu vai neskaidrības sūtīt uz e-pastu info@filatelija.lv vai publicēt ziņojumu speciāli tam paredzētās tēmās.

3.6. Foruma administrācija patur tiesības bez brīdinājuma pārcelt tēmas uz citu kategoriju vai ziņojumus uz citu tēmu, vai dzēst komentārus un tēmas.

3.7. Foruma administrācija ir tiesīga bloķēt lietotāja profilus un liegt piekļūšanu filatelija.lv forumam un citām reģistrēto lietotāju iespējām, kas rupji pārkāpuši foruma noteikumus.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest